Arkivi i pronave » 2016-09-22/2016-09-22

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane pas Club Rouge

Kati i pare pas club rouge.

€ 50,000
84m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane tek Ferik Xhajko

Tek rruga Ferik Xhajko, kati 1. Me hipoteke. Cmimi i negociueshem.

€ 58,650
69m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane 100 metra nga rruga Bardhyl

100 metra nga rruga Bardhyl, kati 5, e mobiluar.

€ 66,820
81m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane prane Gjykates se Tiranes

Prane Gjykates se Tiranes, tek bulevardi Gjergj Fishta, 2 dhoma, banjo me dritare, me pamje nga bulevardi buze rruges, kati 2, pa ashensor. Me hipoteke.

€ 69,000
63m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane tek Bill Klinton

Tek rruga Bill Klinton, kati 4, me ashensor, kuzhine me kondrabufe, 2 dhoma, 1 banjo, 3 ballkone, pallat i ri, punime cilesore, shkalla me ndricim. Me hipoteke. Cmimi i diskutueshem.

€ 70,850
109m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane tek Odhise Paskali

Rruga Qemal Stafa tek Varri Bamit, kati 3-te, me hipoteke. Cmimi i diskutueshem.

€ 60,000
72m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane tek Casa Italia

Perballe Casa Italia, kompleksi Malajzjan, kati 1, i pershtatshem edhe per biznes, tualet me dritare, ballkon, me vend parkimi per makine. Cmimi i diskutueshem.

€ 47,000
94m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane prane Hipomarket tek Shefqet Kuka

Prane Hipomarket, tek rruga e Thesarit, kati 2, me ballkon. Cmimi i padiskutueshem.

€ 35,000
70m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane tek Sitki Cico

Perballe Maternitetit te Ri, kati 8 (kati i parafundit), me ashensor, me hipoteke, e kompletuar.

€ 118,000
89m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane tek Kongresi i Lushnjes

Ne pallat parafabrikat, tek kongresi i lushnjes, kati 1, shume i pershtatshem per biznes privat. Me hipoteke dhe rivleresim.

€ 89,000
75m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane perballe Casa Italia

Perballe Casa Italia, kati 4, pallat i ri, me ashensor ne fazen e perfundimit.

€ 55,000
73m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane mbi Kopshtin Botanik

Mbi kopshtin Botanik, kati 2, pallat i ri, me hipoteke.

€ 72,000
102m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane tek K. e Diellit

Tek Kodra e Diellit, kati 4, me ashensor, bosh me punime shume cilesore, ne nje zone te qete me pamje nga kodrat, me hipoteke.

€ 62,000
93m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane tek Pallatet e Arabit

Tek pallatet e Arabit, prane kompleksit Dinamo, ne katin 9, e mobiluar, me hipoteke. Cmimi i diskutueshem.

€ 75,000
85m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane prane sheshit Avni Rustemi

Prane Sheshit Avni Rustemi tek Tefta Tashko, kati 4, me hipoteke.

€ 137,550
131m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Vlore 2 minuta nga Riviera

Prane Qendres se qytetit, 2 minuta larg Rivieres QTU, kati 5, orientim jug-perendim, me pamje nga deti. 3 dhoma, 2 banjo, 1 ballkon, me hipoteke. Ndertim i ri me termoizolim me ashensor. Pamje piktoreske dhe cmim i diskutueshem.

€ 38,000
91m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane tek Stadiumi Dianamo

Tek stadiumi Dinamo, kati 2, pall Moskat. E pershtatshme edhe per biznes.

€ 150,000
100m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane tek KMY

Tek KMY i mobiluar me kushte bashkekohore. Me hipoteke. Telefononi nga ora 17.00-19.00.

€ 55,000
103m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane tek Isuf Elezi

Tek rruga Isuf Elezi e mobiluar me Arkitekt, kati 5, pallat i ri.

€ 95,000
93m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane ne Yzberisht prane KMY

Yzberisht prane KMY, kati 6, me hipoteke.

€ 59,000
119m2
  • Faqe 1 nga 2
Arkivi i pronave