Arkivi i pronave » 2016-09-19/2016-09-19

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Apartament 1+1 me qera ne Tirane perballe Ambasades Rumune

Perballe Ambasades Rumune prane Fakultetit Ekonomik, ne katin e pare. Per vajza.

E zene
Apartament 1+1 me qera ne Tirane perballe Kesh

Perballe KESH e mobiluar kati i katert.

E zene
Dyqan me qera ne Tirane tek Teodor Keko
€ 786
190m2
Apartament 1+1 me qera ne Tirane tek Fresku prane Institutit Berthamor

Tek Fresku prane Institutit berthamor, Pall i ri, me ashensor. Hyrja e kompletuar.

E zene
Garzoniere me qera ne Tirane tek Kika 2

E kompletuar me te gjitha kushtet tek lulishtja tek Komuna e Parisit. E pershtatshme vetem per vajza.

E zene
Apartament 1+1 me qera ne Tirane ne fund te rruges 1 Maji

Ne fund te rruges 1 Maji, kati i pare i nje shtepie private te kompletuar.

E zene
Apartament 1+1 me qera ne Tirane prane Fakultetit te Mjekesise

Prane fakultetit te Mjekesise, 1 dhome, 1 banjo, shtepia eshte e kompletuar me te gjitha orendite e nevojshme. Ka ballkon dhe Oborr.

E zene
Apartament 1+1 me qera ne Tirane 10 minuta larg nga Ekonomiku

10 minuta larg ekonomikut e kompletuar. E pershatshme per 4 persona (6000 Leke / Person).

E zene
Garzoniere me qera ne Tirane prane Fak. Te Mjekesise

Prane Fakultetit te Mjekesise, kati i dyte, i mobiluar.

E zene
Apartament 1+1 me qera ne Tirane tek rruga Njazi meka

Tek rruga Njazi Meka, e kompletuar, kati i trete.

E zene
Garzoniere me qera ne Tirane tek rruga Don Bosko

Garzoniere e kompletuar tek Don Bosko ne katin e pare e kompletuar. Jepet per nje cift apo per nje person.

E zene
Garzoniere me qera ne Tirane tek Don Bosko

Tek Don Bosko prane vilave private kati i pare, i mobiluar.

E zene
Apartament 1+1 me qera ne Tirane prane Hotel Mondial

Prane Hotel Mondial i kompletuar ne menyre bashkohore. Kati i dyte.

€ 275
60m2
Apartament 1+1 me qera ne Tirane prane rruges 1 Maji

Prane rruges 1 Maji e kompletuar. Kati i trete.

E zene
Dhome me qera ne Kamez Tirane

Perballe me rrugen e Paskuqanit tek Instituti Bujqesor, dhome, banjo hyrje e kompletuar. Jepet per 2-3 vajza.

E zene
Apartament 1+1 me qera ne Tirane prane Medresese

Tek Ferik Xhajko prane Medresese me aneks dhe me ballkon e mobiluar dhe totalisht e rikonstruktuar.

E zene
Apartament 1+1 me qera ne Tirane tek rruga Kongresi i Lushnjes.

Tek Kongresi i Lushnjes.

E zene
Garzoniere me qera ne Tirane prane Spitalit Amerikan 2

Prane Spitalit Amerikan 2 jepet me qera pjese e Viles, kt 1, garzoniere. Cmimi i padiskutueshem.

E zene
Dhome me qera ne Tirane tek Pallatet Agimi ne Bulevardin Bajram Curri

Tek pallatet Agimi e kompletuar.

E zene
Apartament 1+1 me qera ne Tirane tek Vilat Gjermane ne rrugen Fuat Toptani

Tek vilat Gjermane ne katin e 3-te e mobiluar.

E zene
  • Faqe 1 nga 2
Arkivi i pronave