Arkivi i pronave » 2016-09-18/2016-09-18

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Zyre me qera ne Durres tek Galaktiku

JEPET ME QERA APARTAMENTI TEK GALAKTIKU , DURRES KATI 7 , ME ASHENSOR VETEM PER AMBIENTE ZYRASH, KABINETE MJEKESORE, 1 SOXHORNO, 1 DHOME, 1 AMBIENT GATIMI, 2 BANJO, 1 BALLKON , QE DO TE VENDOSET SIPAS KERKESES SE QERAMARRESIT. NESE JENI TE INTERESUAR NE BLERJEN E KETIJ AMBJENTI NA KONtAKTONI.

€ 250
102m2
Apartament 3+1 ne shitje ne Tirane ne rrugen Gaqo Tashko
€ 85,000
124m2
Apartament 1+1 me qera ne Tirane prane Prokurorise se rrethit

Prane Prokurorise i mobiluar me kushte bashkohore, me kondicioner.

E zene
Garzoniere me qera ne Tirane prane Pediatrise

Prane Pediatrise.

E zene
Garzoniere me qera ne Tirane pas Karburantit tek Irfan Tomini

Pas karburant kastrati tek irfan tomini i kompletuar me 2 divane, krevat dopjo, bufe, tavoline, karrige, dollap.

E zene
Garzoniere me qera ne Tirane prane Universitetit Zoja e Keshillit te Mire

Prane universitetit Zoja e Keshillit te Mire dhe Llotarise Kombetare, i peshtatshem per 2 vajza.

E zene
Apartament 1+1 me qera ne Tirane tek rruga Don Bosko

Apartamenti tek Don Bosko prane Xhamise, kuzhine e kompletuar, 1 dhomë, 1 banjo, shtepia eshte e kompletuar ne menyre bashkekohore dhe me te gjitha kushtet e nevojshme.

€ 181
50m2
  • Faqe 1 nga 1
Arkivi i pronave