Arkivi i pronave » 2016-09-16/2016-09-16 - Faqe 2

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Apartament 3+1 me qera ne Tirane prane Diplomat 1

Jepet me qera prane Diplomat 1, me 2 tualete, i mobiluar luks, apartament i shtruar i gjithi me parket dhe me kondicioner ne cdo dhome.

€ 350
110m2
Zyre me qera ne Tirane tek kinema 17 Nentori

Jepen me qera tek Kinema 17 Nentori 2 ambjente per zyra me siperfqe 45m2 dhe 30m2, me cmime respektive 30000 LEKE dhe 25000 LEKE.

E zene
Apartament 2+1 me qera ne Tirane prane 21 Dhjetorit

Jepet me qera i mobiluar prane 21 Dhjetorit.

E zene
Ambjent biznesi me qera ne Tirane prane Shushices

Prane Shushices ne katin e pare ne nje pallat te ri.

€ 450
55m2
Apartament 3+1 me qera ne Tirane tek Sheshi Avni Rustemi

Apartament i pershtatshem per zyra tek Sheshi Avni Rustemi ne katin e dyte.

E zene
Apartament 3+1 me qera ne Tirane tek rruga Sander Prosi

Ne katin e 5-te buze rruge midis Zogut te Zi dhe 21 Dhjetorit.

E zene
Ambjent biznesi me qera prane Gjykates se Rrethit Tirane

Jepet me qera prane Gjykates se Rrethit Tirane dhe shkolles Pjeter Budi ambjent i cili ka edhe 80 m2 verande.

€ 700
70m2
Apartament 3+1 me qera ne Tirane prane bllokut te Ambasadave

Prane bllokut te Ambasadave ne nje pallat te ri ne katin e 6-te, me dy banjo dhe i mobiluar.

€ 550
145m2
  • Faqe 2 nga 2
Arkivi i pronave