Arkivi i pronave » 2016-09-15/2016-09-15

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Apartament 1+1 ne shitje ne Tirane prane Birres Tirana

Prane Birres Tirana pas KMY, pllakat dhe banja sipas deshires se bleresit. Me hipoteke.

E shitur
Ambjent biznesi me qera ne Tirane tek rruga Jorgjia Truja
E zene
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane tek Reshit Collaku

Apartamenti ka qene 3+1 dhe eshte bere 2+1 per te krijuar nje soxhorno te madhe. Me pamje nga Taiwan ne katin e 5-te. Me hipoteke.

€ 120,000
80m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane tek brrylli

Tek brryli ne katin e 8-te. Me hipoteke.

€ 103,400
94m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane prane Bajram Curri

Tek ish stacioni i fundit i Tiranes se Re, cmimi i diskutueshem.

€ 53,000
67m2
Apartament 1+1 ne shitje ne Tirane prane Spitaleve

Ne nje pallat prane spitaleve shitet hyrje ne katin e pare.

€ 65,000
68m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane tek Rruga e Dibres

Prane spitalit nr 5 ne katin e pare, me +18 m2 shtese ne proces legalizimi, parafabrikat i mobiluar totalisht, me hidroizolim. Mund te pedoret per banim apo edhe per biznes.

€ 55,000
72m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane tek Zonja Curre

Apartamenti tek Ali Demi prane shkolles 1 Mjai eshte i rregulluar totalisht. Ai ndodhet ne katin e fundit 5 (peste).

€ 55,000
80m2
Apartament 2+1 me qera ne Tirane prane Pazarit te Ri

Jepet me qera prane Pazarit te ri ne katin e 5-te, me verande 60 m2 me 3 banja.

E zene
Zyre me qera ne Tirane tek rruga Vace Zela prane Globe

Jepet me qera Prane Globes ne katin e pare ambjent per zyre.

E zene
Dyqan me qera ne Tirane prane Pallatit Melrose

Dyqan prane Pallatit Melrose ne katin e pare me tualet.

E zene
Vile me qera ne Tirane pas Fakultetit te Ekonomise

Vile me qera pas Ekonomikut me 160 m2 per cdo kat. Vila eshte 3kateshe me 15 dhoma pra 5 dhoma per cdo kat. Banje ka ne cdo kat, gaazh. Jepet per zyra apo per banim.

E zene
Apartament 1+1 ne shitje ne Tirane ne rrugen Ferit Xhajko

Shitet apartament midis Stacionit te Trenit dhe Restorant Durresi ne nje pallat te ri ne katin e 5-te. Apartamenti ka hipoteke te Rregullt.

€ 50,000
45m2
Apartament 1+1 ne shitje ne Tirane prane Vasil Shantos

Apartament prane Vasil Shanto i rregulluar totalisht ne katin e 4-tert ne nje pallat ekzistues. Cmimi i diskutueshem.

€ 55,000
60m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane tek Bairam Curri

Prane Diplomat 1 ne katin e dyte, me hipoteke.

€ 77,400
86m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane tek Bajram Curri

Shitet prane Diplomat 1 me 2 banjo dhe 2 ballkone me Hipoteke. Pozicioni Jug Veri, Cmimi i diskutueshem.

€ 97,750
115m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane ne rrugen Peti

Apartamenti me 2 tualete me pamje nga Lindja eshte ne proces Hipotekimi.

€ 72,000
96m2
Apartament 3+1 ne shitje tek Liqeni i Thate ne Tirane

Apartamenti me siperfaqe 163 m2 + 127 m2 verande ndodhet prane Liqenit te Thate dhe ka pamje nga Liqeni. Me hipoteke. Kati 8. Cmimi i diskutueshem.

€ 190,000
290m2
Apartament 3+1 me qera ne Tirane prane Stadiumit Qemal Stafa

Jepet me qera prane Stadiumit Qemal Stafa.

E zene
Apartament 2+1 me qera ne Tirane prane St. Q. Stafa

Jepet me qera i mobiluar prane Stadiumit Qemal Stafa.

E zene
  • Faqe 1 nga 2
Arkivi i pronave