Arkivi i pronave » 2016-09-14/2016-09-14

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Dyqan ne shitje ne Tirane tek Vila Bezart Mustafa

Ambjent biznesi me hipoteke ne katin e pare. Cmimi nuk eshte i negociueshem.

€ 80,000
500m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane tek Anri Buasen

Apartamenti ndodhet tek Misto Mame ne katin e dyte me hipoteke.

€ 60,000
140m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane prane postes numer 8

Apartament prane postes nr. 8 me hipoteke, pamje lindje perendim.

€ 96,000
96m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane tek B. Curri

Apartament pas pallatit me shigjeta ne katin e 7-te me hipoteke. 2 Banjo me dritare dhe dhome gatimi me vete. Pozicioni Lindje Perendim.

€ 72,000
124m2
Apartament 4+1 ne shitje ne Tirane

Prane ish restorant Durresit ne katin e 5-te.

€ 100,000
123m2
Ambjent biznesi ne shitje ne Tirane ne rrugen Peti

Bodrum me hipoteke ne katin e pare.

€ 85,200
213m2
Dyqan ne shitje ne Tirane tek Liqeni i Thate

Dyqan tek liqeni me Hipoteke.

€ 292,000
292m2
Dyqan ne shitje ne Tirane ne rrugen Peti tek Liqeni i Thate

Dyqan tek Liqeni me hipoteke.

€ 191,260
262m2
Apartament 2+1 ne shitje tek Liqeni i Thate ne Tirane

Apartamenti ka ne perberje edhe nje verande me siperfaqe 150 metra katore. Ky apartment ka pamje nga te 4-terta anet. Ai ka 2 banjo me dritare. Me hipoteke te rregullt.

€ 150,000
85m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane tek Kodra e Diellit

I shtruar i gjithi me parket, apartamenti tek kodra e diellit eshte ne katin e 4-tert ne nje pallat te ri. 2 banjo, 3 ballkone me tenda, me hipoteke.

€ 96,900
114m2
Apartament 2+1 me qera ne Tirane tek Medar Shtylla

Mobiluar luks. Tek lulishtja tek komuna e parisit ne katin 4, pallat i ri.

E zene
Zyre me qera ne Tirane prane ish Ekspozites Shqiperia Sot

Prane ish-ekspozites.

E zene
Zyre me qera ne Tirane ne Bulevardin Bajram Curri
E zene
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane tek Vllazen Huta

Aprtamenti ndodhet pas Ministrise se Jashtme, Ai ka pozicionim Veri Perendim dhe Jug Lindje. Ka punime shume cilesore, me hipoteke, ne pallat te ri.

€ 119,700
114m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane ne Bulevardin Bajram Curri

Apartamenti ne katin e pare ndodhet prane Palmes se Arte. Ai ka themele te hedhura per shtese,

€ 135,000
90m2
Shitet apartament 2+1 ne Tirane tek Kodra e Diellit

Apartamenti ndodhet tek Universiti i New York. Ai ka ne perberje 2 banja dhe ndodhet ne katin e 3-te. Apartamenti eshte me hipoteke te rregullt. Cmimi eshte i diskutueshem.

€ 108,800
128m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane tek K. e Diellit

Apartamenti ndodhet prane Universitetit te New York-ut. Ai ka 2 banja dhe ka pozicion te drejtuar drejt Lindjes.

€ 99,000
112m2
Apartament 3+1 ne shitje ne Tirane ne Ali Dem

Apartament prane shkolles 1 maji me siperfaqe 156 m2 dhe me verande te madhe totalisht te shfrytezueshme. Apartamenti ka 2 tualete me dritare eshte ne katin e 8-te, me hipoteke.

€ 140,400
156m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane tek Besim Imami

Ky apartament me pamje nga Dajti, ndodhet pane rruges Myslym Shyri dhe eshte ne katin e 4-tert, me hipoteke.

€ 100,100
91m2
Apartament 1+1 ne shitje ne Tirane tek Astiri, Unaza e Re

Shitet apartament ne nje pallat te ri Tek Astiri prane Alpha Bank, me siperfaqe 100 m2 + 60m2 verande. Apartamenti ka dy banjo dhe eshte me hipoteke te rregullt.

€ 65,000
160m2
  • Faqe 1 nga 2
Arkivi i pronave