Arkivi i pronave » 2016-08-01/2016-08-01

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Garzoniere ne shitje ne Tirane prane rruges Besim Alla
€ 19,000
35m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Korce prane Shen Triadha
€ 50,000
126m2
Shtepi ne shitje ne Korce prane Katedrales Ortodokse
€ 120,000
260m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane tek Unaza e Re

Shes Apartament me Hipoteke ,Tek Unaza e Re perballe karburant Kastratit,tek Kompleksi Ales 121 m2 Apartamenti perbehet nga 1 Sallon 2 dhoma gjumi 2 banjo 1 aneks dhe 1 ballkon. Ndodhet ne katin e 3 banim dhe ka pamje nga lindja.

E shitur
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane tek Fresku

Shtepia eshte 2+1+2banjo+ballkon me pamje nga dajti,ndodhet ne katin e trete. Pallati ndodhet ne zonen e freskut ne rrugen qe te çon te thesari perball HIPPO MARKET.

€ 47,300
86m2
  • Faqe 1 nga 1
Arkivi i pronave