Arkivi i pronave » 2016-08-01/2016-08-31

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Apartament 1+1 me qera ne Tirane tek Unaza e Re
E zene
Toke ne shitje ne Fier Autostrada Levan - Vlore

Okazion ,Shitet toke me hipoteke dhe certifikat pronesie prane autostrades Levan-Tepelen/ Levan -Vlore,siperfaqa 4500 meter katror,pozicion mjaft i favorshem

€ 27,514
4500m2
Toke ne shitje ne Tirane tek Unaza e Madhe Paskuqan
€ 42,000
840m2
Toke ne shitje ne Tirane prane liqenit te Farkes

Toka esht 7.000 .metra ndahet dhe ne pjes 1-2-3 dylym me dokumeta te rregullta e pershtacme per vila shkolla pishina toka esht e studjuar .

€ 630,000
7000m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Pogradec tek 1 Maji prane liqenit

Hyrja eshte bosh!

€ 75,000
124m2
Apartament 1+1 ne shitje ne Sarande tek hotel blue sky

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe te brendshme 61m2 me hipoteke ne zonen me te frekuentuar te qytetit.Apartamenti ka planimetri te rregullt, me 1 dhome gjumi, 1 tualet, nje sallon te bollshem plus ambient gatimi dhe nje ballkon me hapesire me pamje komplet nga deti. Apartamenti eshte ne katin e 2-t te nje objekti 5 katesh dhe me punime mjaft cilesore.Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.

€ 55,000
61m2
Shtepi ne shitje ne Shkoder prane Sheshit Tophane
€ 100,000
300m2
Apartament 3+1 ne shitje ne Durres prane Stadiumit Niko Dovana

Apartamenti eshte 110 m2 dhe perbehet nga 1 kuzhine, 1 soggiorno, 2 dhoma gjumi, 1 banjo e madhe dhe 2 ballkone. Eshte me dokumenta te rregullta dhe madje me çertifikata pronesie te rifreskuara

€ 65,000
110m2
Garzoniere ne shitje ne Tirane prane rruges Besim Alla
€ 19,000
35m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Korce prane Shen Triadha
€ 50,000
126m2
Shtepi ne shitje ne Korce prane Katedrales Ortodokse
€ 120,000
260m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane tek Unaza e Re

Shes Apartament me Hipoteke ,Tek Unaza e Re perballe karburant Kastratit,tek Kompleksi Ales 121 m2 Apartamenti perbehet nga 1 Sallon 2 dhoma gjumi 2 banjo 1 aneks dhe 1 ballkon. Ndodhet ne katin e 3 banim dhe ka pamje nga lindja.

E shitur
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane tek Fresku

Shtepia eshte 2+1+2banjo+ballkon me pamje nga dajti,ndodhet ne katin e trete. Pallati ndodhet ne zonen e freskut ne rrugen qe te çon te thesari perball HIPPO MARKET.

€ 47,300
86m2
  • Faqe 1 nga 1
Arkivi i pronave