Arkivi i pronave » 2016-07-21/2016-07-21

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Zyre me qera ne Tirane ne hyrje te Bllokut

Ambjenti shtrihet ne rruge kryesore, ne nje pallat te ri, i pajisur me 2 ashensor dhe mundesi parkimi. Siperfaqja prej 160 m2 eshte e ndare ne sallon te madh, 3 dhoma te tjera, 2 banjo, korridor dhe ballkon me akses nga cdo ambjent. Apartamenti eshte perdorur dhe me pare per zyra, me kondicioner ne cdo dhome dhe insalimet e nevojshme per internet.

€ 900
160m2
Duplex me qera ne Tirane tek Kodra e Di