Arkivi i pronave » 2016-07-01/2016-07-31

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane prane Prokurorise

Shitet Apartament 2+1 ne pallat te sapo perfunduar prane prokurorise te tiranes

€ 126,500
110m2
Apartament 1+1 ne shitje ne Tirane ne Selite te vjeter
€ 67,500
75m2
Zyre me qera ne Tirane ne hyrje te Bllokut

Ambjenti shtrihet ne rruge kryesore, ne nje pallat te ri, i pajisur me 2 ashensor dhe mundesi parkimi. Siperfaqja prej 160 m2 eshte e ndare ne sallon te madh, 3 dhoma te tjera, 2 banjo, korridor dhe ballkon me akses nga cdo ambjent. Apartamenti eshte perdorur dhe me pare per zyra, me kondicioner ne cdo dhome dhe insalimet e nevojshme per internet.

€ 900
160m2
Duplex me qera ne Tirane tek Kodra e Diellit

Te Kompleksi Kodra e Diellit jepet me qera duplex, katet e 3te dhe i 4rt ne godine 4 kateshe. Mobiluar me hijeshi, ne katin e pare te dupleksit ndodhen dhoma ndenjjes, ngrenies dhe kuzhina. Dhomat e gjumit jane ne katin e siperm. Per te shijuar bukurite clodhese te kodrave perreth keni 3 ballkone. Prane ndodhen kopshti botanik, zoologjik dhe parku i liqenit te Tiranes. Per me shume informacione ose per nje vizite jeni te mirepritur te na kontaktoni.

€ 1,000
174m2
Apartament 2+1 me qera ne Tirane tek Unaza e Re
E zene
Shtepi ne shitje ne Tirane ne Koder Kamez
€ 43,236
140m2
Zyre me qera ne Tirane perballe Viles Gold

Ne rrugen e Dibres,perballe Vila Gold jepet me qera hapesire komerciale me siperfaqe 270 m2,ne katin e 6 te nje ndertese ideale dhe aktualisht te shfrytezuar per zyra. Ambjenti ka pamje te lire dhe fasad ballore me dopio xham dhe te izoluar akustikisht. Posedon 2 zyra nga 10 m2 secila dhe pjesa tjeter open space. Po ashtu disponon 2 tualete dhe dy ashensor te personalizuar,10 chiller me funksion aspirim dhe kondicionim,drita emergjence. Ambjenti ndodhet ne nje godine pjeserisht komerciale dhe banimi. Pallati eshte 13 katesh. Ndodhet vetem 3 min nga qendra e Tiranes. Me pare ka qene me qera nga Banka e Shqiperise. Per nje vizite ne prone na kontaktoni.

€ 2,430
270m2
Garzoniere ne shitje ne Durres prane Hotel Florida

Shitet gasoniere tek plazhi Iliria Durres prane Hotel Florida, kati i 3, me kondicioner . ne nje zone shume te mire dhe ideale per shtepi e vogel pushimi.

€ 14,000
30m2
Apartament 1+1 me qera ne Durres tek Adriatik 2

Jepet me qera apartament 1+1+banjo+aneks+ballkon. totalisht i mobiluar. Kati i 5-te, ne breg te detit, vija e pare me pamje nga deti. Plazhi Iliria prane Hotel Adriatik 2

€ 30
60m2
Dupleks me qera ne Plazh Vlore

banesa ka pamje te lire nga deti dhe ndodhet 50 metra larg tije ajri i paster dhe qetesi

€ 35
95m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane tek Kopeshti Botanik

Apartamentet ndodhen tek kodrat e liqenit, prane kopshtit botanik. Pallatet te sapo perfunduar, kushte optimale, veshje e fasades me sistem kapot, dritare dopio xham, parkim, orientimi lindje-perendim, me pamje nga liqeni. Cmime te diskutueshme

€ 96,990
107m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Vlore prane QTU Riviera

Vlore.Nje apartament me nje planimetri shume funksionale. Sallon i madh me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 banja, 2 ballkone, 1 koridor. Kati 6.

€ 45,000
103m2
Vile ne shitje ne Golem te Kavajes

This luxury Villa is incomplete but the price includes everything from tiles, to bathroom, kitchen, closets, and even jacuzzi! If you are interested call me or email me and I will show you the projects of this 3 room willa Kjo vile eshte e pakompletuar por cmimi i saj perfshin cdo gje nga pllaka, ne mobilje, ne kuzhina, dhe jacuzzi! Per me shume info dhe per te pare projektet me kontaktoni. 3 dhoma, 2 banjo, kuzhine, sallon, verande,

€ 225,000
160m2
Apartament 3+1 ne shitje ne Durres tek plazhi Iliria

Apartamenti ndodhet 150 m prane detit. Kati i gjashte i banimit. 115 M 2 eshte siperfaqja e banimit dhe 75 m 2 verande. Apartamenti eshte me hipoteke dhe dokumentacion te rregullt. Ashensori edhte personal. I pershtatshem edhe per ambjent biznesi si lokal apo restorant.

€ 70,000
175m2
Apartament 1+1 me qera ne Golem prane kompleksit Xixa

Zona/Rruga : kompleksi xixa, Golem AP 1+1, Kuzhine dhe dhome gjumi e mobiluar. Fare prane detit per 1 min. Zone me te gjitha sherbimet per pushues vendas dhe te huaj. Ju faleminderit

€ 35
80m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane pas Myslym Shyrit
€ 104,000
104m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane ne Unazen e Re

Shitet apartament 2+1 tek Unaza e Re (ish Astiri,ose Deutschcolor), 50m nga stacioni i autobusit, rreshti i dyte i pallateve, ne pallat 8 katesh (pallat i vogel me 4 hyrje ne kat). Siperfaqe 110 m2, kati i V, dy ballkone, dy banjo, shkalle dhe banjo me ndriçim natyral, ashensor, parkim nentokesor. Punime ekstra, mure te patinuara dhe tavan i varur,te gjitha dhomat e shtruara me parket, instalimet e ngrohje/ftohjes qendrore. Pallati eshte ne proces hipotekimi.

€ 58,300
110m2
Apartament 1+1 me qera ne Golem

Prane detit, i kompletuar. Zona me te gjitha sherbimet per pushuesit vendas dhe te huaj

€ 20
80m2
Apartament 1+1 me qera ne Vlore tek Uji i Ftohte

Apartamente 1+1 dhe 2+1 tek Uji i Ftohte, Vlore. Me te gjitha kushtet.

€ 35
60m2
  • Faqe 1 nga 1
Arkivi i pronave