Arkivi i pronave » 2016-05-29/2016-05-29

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Toke ne shitje ne Sarande afer Antenave

shitet toke tek rruga e 6 afer antenave, me dokumenta te regullta dhe e paguar ,

€ 50,000
420m2
Vile ne shitje ne Durres tek Pishat e Buta - Golem

Vila ka dy dhoma gjumi,sexhorno,verande dhe kopesht me peme dekorative

€ 50,000
320m2
Toke ne shitje ne Fier prane rruges Teodor i II Muzaka

Shitet toka 4000m2 me letra te gjitha me certifikat pronesie

€ 80,000
4000m2
  • Faqe 1 nga 1
Arkivi i pronave