Arkivi i pronave » 2016-05-27/2016-05-27

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Toke ne shitje ne Tirane tek Patentat

Shitet toke truall me hipoteke. Nje ndertese 110 m2. Eshte perdorur si pike karburanti

€ 110,000
210m2
Toke ne shitje ne Fier prane Rruges Murialdo

Shes toke ne Fier prane Rruges Murialdo, cmimi i diskutueshem

€ 175,000
5000m2
Dyqan me qera ne Tirane ne kompleksin MAGNET

LAGJIA MAGNET-REZIDENCA LIBENSKIND-EAGLE IN FLIGHT Ambjenti ndodhet ne Rezidencen "Libenskind",Lagjia "Magnet",Ish fusha e Partizanit. Siperfaqja eshte 80m2 ambjent i brendshem dhe 70m2 verande te dyja me hipoteke dhe te certifikuara. Ambjenti eshte i drejtuar nga jugu dhe perpara ka oborrin e pallatit te gjelberuar.Pallati eshte ndertim i ri nga arkitekti i njohur boteror Daniel Libenskind. Cmimi eshte i diskutueshem. Per informacione te metejshme iu lutem te vizitojme ambjentin nga afer.

€ 550
150m2
Toke ne shitje ne Tirane ne Linze

Ullishte buze rruges kryesore Tirane Dajt,ngjitur me komunen Dajt

€ 265,000
2650m2
  • Faqe 1 nga 1
Arkivi i pronave