Arkivi i pronave » 2016-05-26/2016-05-26

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Apartament 1+1 ne shitje ne Tirane tek 21-shi
E shitur
Apartament 2+1 me qera ne Tirane tek Zogu i Zi

Jepet me qera apartment te zogu zi 2+1 120m2, 2 banjo, 2 ballokona dhe me guzhine kontrabufe cmimi eshte 300 i diskutushem.

€ 300
120m2
Stacion karburanti me qera ne rrugen e Kombit

jepet me qera/shitet/bashkpunim, stacion karburanti dhe autogazi/ V-Ndodhja: rruga e Kombit, ne krah te djathte nga drejtimi Morine-Durres km.i 17-te,, gjithashtu dhe ne rrugen dytesore(ish rruga e vjeter durres-prizren)-ne hyrje te qytetit 2km nga veriu, 2km nga aeroporti i kukesit.ne pozicion shum te mire biznesi, pasi shfrytezon pothuajse shumicen e akseve te levizjes se automjeteve e udhetareve, si dhe te bizneseve te tjera per rreth.mund te shfrytezohet edhe per biznese te tjera pasi disponon veq stacionit, edhe nje siperfaqe prej 35000m2( 2500m2)perballe pikes ekzistuese.oferta eshte vetem per investitor/ subjekte serioze.biznesi eshte i pajisur me dokumentacion te rregullt tekniko ligjor me çertefikate pronesie harte treguese kartele pasurie, leje ndertimi/shfrytezimi/mjedisore/etj. mos e humbisni rastin tani.do mbeteni vertete te kenaqur nese do arrijme nje bashkepunim ne nje nga menyrat e mundshme. ju faleminderit per mirekuptimin.

€ 1,000
13000m2
Dyqan me qera ne Tirane tek rruga e Teleferikut Fresku

jepet me qera ambient te fresku rruga teleferikut me sip 400m2 4.5m i larte ambient i rregulluar me gipse aspirim kondicionim buze rruge 2 hyrje i pershtatshme per biznese te ndryshme

€ 900
400m2
Garzoniere ne shitje ne Durres tek Hotel Bleart Shkembi i Kavajes
€ 30,000
28m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane tek fakulteti i Histori Gjeografise

shitet apartament 2+1 plus ballkon

E shitur
Toke ne shitje ne Levan Fier

Okazion Shitet Toke ne Levan te Fierit,me hipoteke dhe certifikat pronesie,siperfaqa 4500 meter katror,pozicion mjaft i favorshe ne kryqezimi e autosatradave Levan-Tepelen dhe Levan-Vlore

€ 25,000
4500m2
  • Faqe 1 nga 1
Arkivi i pronave