Arkivi i pronave » 2016-05-25/2016-05-25

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Apartament 2+1 ne shitje ne Fier prane Stadiumit Loni Papuciu

OKAZION Shitet shtepia e mobiluar me mobilie bashkekohore Sip-80 m2.E organizuar ne 2 dhoma + guzhin dhe 1 banjo.Ndodhet ne katin e 8-te ne pallat te ri.Adresa:Lagja 11 Janari.CMIMI: 35.000 EURO.Me Hipotek

€ 35,000
80m2
Vile ne shitje ne Fier tek Kisha Katolike

Vila ne shitje ose qera.Sip-1150m2.10dhoma gjumi,4guzhina,7 banjo,ballkone per cdo kat.Ambienti eshte i pershtatshem si per banim edhe per aktivitet biznesi.Adresa:Lagja 1 maj prane kishes katolike ne fier.Cmimi 600000

€ 600,000
1200m2
Dyqan ne shitje ne Tirane ne Yzberisht
€ 51,098
70m2
Apartament 1+1 ne shitje ne Tirane prane televizionit Klan
€ 40,000
54m2
Dyqan ne shitje ne Tirane ne qender Yzberisht

ne tirane ne qender te yzberishtit buze rruges kryesore prane stacionit te autobuzave

€ 51,098
70m2
Toke ne shitje ne Korce tek Birra Korca
€ 224,000
3200m2
Restorant dhe Hotel ne shitje ne Fier qender

SHITET HOTEL RESTORANT

€ 1,000,000
2000m2
Dyqan ne shitje ne Elbsan tek shkolla Qemal Stafa

Jepet me qera dyqan ne qender te Elbasanit prane shkolles Qemal Stafa e pershtatshme per biznes.

€ 88,000
28m2
Dyqan ne shitje ne Tirane 5 minuta nga kryeqezimi i 21 dhjetorit

shitet dyqani40m2 buze rruge aspirim kondicjoner me certifikate pronsie kati pare pallati i ri dyqani eshte me qera afatgjate zona eshte mjaft e populluar ka levizje gjate gjithe dites i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti rruga Naim frasheri 5min nga kryqezimi 21 dhjetorit ngjitur me bar unon.cmimi zones 2500euro m2 ndrrim i mundshem me nje hyrje 1+1ose2+1 ne unaze te re+diferencen SHITET OKAZION 75000euro

€ 75,000
40m2
Apartament 1+1 ne shitje ne Fier tek Katedralia Ortodokse
€ 19,653
46m2
Apartament 1+1 me qera ne Tirane ne Kinostudio

Zona/Rruga : Kongresi Manastirit Apartement teresisht i mobiluar Orentimi Jug dhe Lindje Ndejtje, gatim, banjo, dhome gjumi, ballkon, korridor i hapur Kati i gjashte, jo i fundit Ashensor Uje 24h Zone e qete e me hapesire parkimi 3 muaj parapagim Cmimi i diskutueshem Cel. : 0664061611

E zene
  • Faqe 1 nga 1
Arkivi i pronave