Arkivi i pronave » 2016-05-01/2016-05-31

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Zyre ne shitje ne Durres tek kompleksi i sportit Ramazan Jala

Shes ambient 30 m2 ne kat te dyte i cili mund te perdoret si zyre, klinike apo aktivitete te tjera. gjendet ne nje pozicion shume te mire te qytetit (ne te djathte te Pallatit te Sportit). Hyrja dhe pamja direkt nga rruga kryesore.

€ 50,000
30m2
Toke ne shitje ne Sarande afer Antenave

shitet toke tek rruga e 6 afer antenave, me dokumenta te regullta dhe e paguar ,

€ 50,000
420m2
Vile ne shitje ne Durres tek Pishat e Buta - Golem

Vila ka dy dhoma gjumi,sexhorno,verande dhe kopesht me peme dekorative

€ 50,000
320m2
Toke ne shitje ne Fier prane rruges Teodor i II Muzaka

Shitet toka 4000m2 me letra te gjitha me certifikat pronesie

€ 80,000
4000m2
Ullishte ne shitje ne Fier prane rruges Teodor i II Muzaka

SHITET ULLISHTE 500 RRENJE ULLINJ VARIETETI ARBEQUINA SPANJOLL

€ 150,000
4000m2
Toke ne shitje ne Tirane ne Paskuqan
€ 49,560
840m2
Toke are ne shitje ne Kukes ne Shtiqen
€ 250,000
25000m2
Toke ne shitje ne Tirane tek Patentat

Shitet toke truall me hipoteke. Nje ndertese 110 m2. Eshte perdorur si pike karburanti

€ 110,000
210m2
Toke ne shitje ne Fier prane Rruges Murialdo

Shes toke ne Fier prane Rruges Murialdo, cmimi i diskutueshem

€ 175,000
5000m2
Dyqan me qera ne Tirane ne kompleksin MAGNET

LAGJIA MAGNET-REZIDENCA LIBENSKIND-EAGLE IN FLIGHT Ambjenti ndodhet ne Rezidencen "Libenskind",Lagjia "Magnet",Ish fusha e Partizanit. Siperfaqja eshte 80m2 ambjent i brendshem dhe 70m2 verande te dyja me hipoteke dhe te certifikuara. Ambjenti eshte i drejtuar nga jugu dhe perpara ka oborrin e pallatit te gjelberuar.Pallati eshte ndertim i ri nga arkitekti i njohur boteror Daniel Libenskind. Cmimi eshte i diskutueshem. Per informacione te metejshme iu lutem te vizitojme ambjentin nga afer.

€ 550
150m2
Toke ne shitje ne Tirane ne Linze

Ullishte buze rruges kryesore Tirane Dajt,ngjitur me komunen Dajt

€ 265,000
2650m2
Apartament 1+1 ne shitje ne Tirane tek 21-shi
E shitur
Apartament 2+1 me qera ne Tirane tek Zogu i Zi

Jepet me qera apartment te zogu zi 2+1 120m2, 2 banjo, 2 ballokona dhe me guzhine kontrabufe cmimi eshte 300 i diskutushem.

€ 300
120m2
Stacion karburanti me qera ne rrugen e Kombit

jepet me qera/shitet/bashkpunim, stacion karburanti dhe autogazi/ V-Ndodhja: rruga e Kombit, ne krah te djathte nga drejtimi Morine-Durres km.i 17-te,, gjithashtu dhe ne rrugen dytesore(ish rruga e vjeter durres-prizren)-ne hyrje te qytetit 2km nga veriu, 2km nga aeroporti i kukesit.ne pozicion shum te mire biznesi, pasi shfrytezon pothuajse shumicen e akseve te levizjes se automjeteve e udhetareve, si dhe te bizneseve te tjera per rreth.mund te shfrytezohet edhe per biznese te tjera pasi disponon veq stacionit, edhe nje siperfaqe prej 35000m2( 2500m2)perballe pikes ekzistuese.oferta eshte vetem per investitor/ subjekte serioze.biznesi eshte i pajisur me dokumentacion te rregullt tekniko ligjor me çertefikate pronesie harte treguese kartele pasurie, leje ndertimi/shfrytezimi/mjedisore/etj. mos e humbisni rastin tani.do mbeteni vertete te kenaqur nese do arrijme nje bashkepunim ne nje nga menyrat e mundshme. ju faleminderit per mirekuptimin.

€ 1,000
13000m2
Dyqan me qera ne Tirane tek rruga e Teleferikut Fresku

jepet me qera ambient te fresku rruga teleferikut me sip 400m2 4.5m i larte ambient i rregulluar me gipse aspirim kondicionim buze rruge 2 hyrje i pershtatshme per biznese te ndryshme

€ 900
400m2
Garzoniere ne shitje ne Durres tek Hotel Bleart Shkembi i Kavajes
€ 30,000
28m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane tek fakulteti i Histori Gjeografise

shitet apartament 2+1 plus ballkon

E shitur
Toke ne shitje ne Levan Fier

Okazion Shitet Toke ne Levan te Fierit,me hipoteke dhe certifikat pronesie,siperfaqa 4500 meter katror,pozicion mjaft i favorshe ne kryqezimi e autosatradave Levan-Tepelen dhe Levan-Vlore

€ 25,000
4500m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Fier prane Stadiumit Loni Papuciu

OKAZION Shitet shtepia e mobiluar me mobilie bashkekohore Sip-80 m2.E organizuar ne 2 dhoma + guzhin dhe 1 banjo.Ndodhet ne katin e 8-te ne pallat te ri.Adresa:Lagja 11 Janari.CMIMI: 35.000 EURO.Me Hipotek

€ 35,000
80m2
Vile ne shitje ne Fier tek Kisha Katolike

Vila ne shitje ose qera.Sip-1150m2.10dhoma gjumi,4guzhina,7 banjo,ballkone per cdo kat.Ambienti eshte i pershtatshem si per banim edhe per aktivitet biznesi.Adresa:Lagja 1 maj prane kishes katolike ne fier.Cmimi 600000

€ 600,000
1200m2
  • Faqe 1 nga 2
Arkivi i pronave