Arkivi i pronave » 2016-04-01/2016-04-31

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Toke ne shitje ne Paskuqan Tirane
€ 300,000
4000m2
Toke ne shitje ne Tirane prane CITYPARK
€ 70,000
16000m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane tek Shkolla Cajupi

Objekti 6+1 gjendet ne nje zone me te gjitha sherbimet , ciklit shkollor dhe spitalet , vetem 20 minuta ne kembe nga zona e bllokut dhe qendres se Tiranes . Ndertime cilesore me tekonlogjite e fundit sitem Kapot dhe materiale gjermane .

€ 70,080
96m2
Toke ne shitje ne Durres ne Porto Romano

Shitet toke ne porto romano ,ne nje zone industriale e pershtatshme per aktivitete te ndryshme biznesi ,bujqesore dhe industriale.

€ 720,000
16000m2
Apartament 3+1 me qera ne Tirane afer Pasticeri Eleni

Kati I pare I nje pallati ekzistues, 3 dhoma kuzhina me veten, kerkoj 2 vajza per ndarje qeraje, cmimi per nje vajze 80mije Lek ne muaj secila.

E zene
Toke ne shitje ne Decan tek Bjeshket e Nemuna

SHITET TOKE NE VENDIN E QUAJTUR LIVADHET E GATA -ZALLINA ME SIPERFAQE TE PERGJITHSHME 1.54 Ha NE FSHATIN ISNIQ KOMUNA DECAN. Kosove

€ 300,000
1554m2
Vile ne shitje ne Korce tek Shen Triadha

Shitet vila komplet ose me kate te ndara mund ta zgjidhni si pas qejfit tuaj.Ne shtepi jane bere instalimet elektrike dhe hidraulike shtepia eshte ne nje vend te qete dhe relaksues.Kati i pare ka edhe garazh te madh.Kati i dyte ka dhe papafingo.Per me shsume info na kontaktoni ne numri i mesiperm.Faleminderit!

€ 50,000
202m2
Ambient Biznesi me qera ne Shkalle tek Gjyzeli
€ 3,000
1800m2
Magazine ne shitje ne Tirane tek Ministria e Mbrojtjes
€ 320,000
370m2
Apartament 1+1 ne shitje ne Tirane tek Astiri

Prona ndodhet 50 m larg hotel Roland ne unaze eshte ne katin e 3 me 2 ashensor funksionale sip 64 m/2 me ballkon , ka dritare cilesore kundra zhurmes , eshte e shtruar me pllaka cilesore , ka nje tualet , ne cmim perfshihet dhoma e gjumui dhe pajisjet e tjera te mirembajtura dhe cilesore , gjithashtu pjese eshte dhe nje ballkon me pamje te qete dhe me diell gjithe gjate gjithe dites , kjo prone eshte e pajisur me cerfitikate te rregullt pronesie dhe dokumenta te plotesuara , drita dhe uje ka 24 ne 24 , cmimi 67 ooo $

€ 55,978
64m2
  • Faqe 1 nga 1
Arkivi i pronave