Arkivi i pronave » 2016-03-29/2016-03-29

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Toke ne shitje ne Durres ne rrugen e Plepave

shitet toke prane unazes se re ne durres . toka ka nje shtepi te ndertuar brenda . shitet per vile pasi eshte brenda nje blloku vilash ose per biznese pasi eshte ne rruge .

€ 130,000
230m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane afer Vizion Plus

Shitet apartament 2+1, ne rrugen Don Bosko, kompleksi Vizion Plus, kati i trete, 109 m, me hipoteke. Ngrohje qendrore me kaldaje, AC ne dhomen e ndenjies, mobiljet e guzhines, portmanto, antene satelitore, tende dielli etj. Me dy ballkone dhe drite te bollshme natyrale. Çmimi 100000€.

€ 100,000
109m2
Lokal me qera ne Durres tek shetitorja Taulantia

Ventus Bar & Restaurant është pjesë e kompleksit Ventus Harbor, i cili ndodhet në Shëtitoren "Taulantia" në qytetin e Durrësit. Ventus eshte nje “ toke artificiale” e ndertuar mbi uje. Ai shtrihet ne bregdet me aktivitete rekreative dhe komercale, sic jane baret, kompleksi Sportivi, lokali dasmave. Mirepret ankorimin e anijeve dhe ardhjen e vizitoreve nga deti dhe toka. Ventus eshte bere nje monument i ri per qytetin dhe eshte kthyer ne nje vend peligrinazhi ashtu si amfiteatri, pasi pozicioni perballe qytetit ofron kendin me te mire nga ku mund te sodisesh panoramen e mrekullueshme qe ofron qyteti i Durresit. RE/MAX ELITE perfaqeson me kontrate ekskluzive qiraje nje ambjent prej 255 m2 i cili eshte i pozicionuar i gjithi me pamje nga deti i pershtashem per te gjithe llojet e aktiviteteve. Ambjenti tregtar eshte i pajisur me ceritifikate pronesie (Hipotek).

€ 2,000
255m2
Ndertese ne shitje ne Tirane tek Wisdom University

Në rrugën Medar Shtylla shitet ndërtesë 5-katëshe tërësisht e kompletuar (konvikt) dhe me çertifikatë të rregullt pronësie. Godina disponon 35 apartamente. Sipërfaqja e ndërtesës është rreth 1300 m2 në një tokë 400 m2. Secili nga apartamentet ka të përfshirë një dhomë, një Tualet, një kuzhinë gatimi, ajër të kondicionuar dhe gjatë të gjithë vitit është i dhënë me qera për student. Kjo e fundit e bën një mundësi shumë të mirë investimi duke qenë se në një vit të ardhurat janë rreth 77000 Euro. CMIMI ESHTE I DISKUTUESHEM!

€ 1,400,000
1350m2
  • Faqe 1 nga 1
Arkivi i pronave