Arkivi i pronave » 2016-03-26/2016-03-26

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Apartament 2+1 me qera ne Tirane prane hotel La Boheme

Jepet apartament me qera ne Bllok. Apartamenti organiyohet ne 2 dhoma gjumi dhe nje dhome ndenjeje. I mobiluar ne meyre bashkekohore ju sjell komoditet e deshiruar. Na kontaktoni per cdo interesim.

E zene
  • Faqe 1 nga 1
Arkivi i pronave