Arkivi i pronave » 2016-03-01/2016-03-01

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Apartament 1+1 ne shitje ne Vlore pas Choco bar

Apartamenti eshte i rregulluar dhe i mobiluar, pallati eshte i viteve 80-t kati i peste shume afër qendrës ne bulevardin vlore skele . Dokumentacioni eshte plotësisht i rregullt.

€ 25,000
55m2
Dyqan me qera ne Durres prane Postes

Jap dyqan me qera perball palllatit te sportit kati 2 me siperfaqe prej 75m(katror),me nje WC,me shkalle me vete.Cmimi 50000 i dikutueshem ...

€ 393
75m2
Apartament 1+1 me qera ne Tirane prane Qendres Optima

Shtepia ndodhet buze rruges mbi ish Restorant Durresin. Eshte shtepi komode me te gjitha kushtet e nje jetese te mire. E mbajtur mire dhe e bukur. Buze rruges sa zbret nga shtepia ndodhen stacionet e autobuzit te Unazes dhe prane stacionit te trenit autobuzi i Tiranes se Re. Do te mbeteni te kenaqur.

E zene
  • Faqe 1 nga 1
Arkivi i pronave