Arkivi i pronave » 2016-03-01/2016-03-31

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Apartament 1+1 ne shitje ne Tirane afer kancelari Inkpoint

Me hipoteke

€ 37,800
84m2
Apartament 2+1 ne shitje me Termoizolim ne Tirane tek Liqeni i Thate

Shiten apartamente (1+1, 2+1, 3+1 dhe Papafingo) Shumë Cilësore në Kompleksin Rezidencial VENETO te Liqeni i Thatë. Zona e banimit të Kompleksit Rezidencial Veneto, ndodhet pranë liqenit artificial të Tiranës, 5 minuta larg qendrës së qytetit. Rezidenca edhe pse ndodhet në një pozicion strategjik falë krijimit të një rruge që lejon kalimin lehtësisht për në qendrën e kryeqytetit, gëzon një qetësi të vecantë meqenëse është ndërtuar në një zonë të rrethuar nga gjelberimi. Ndërtesat në stil janë frymëzuar nga sheshet e Venecias në Itali dhe karakterizohen nga eleganca dhe cilësia e materialeve të përdorura.Apartamentet dallohen menjëherë për klasin e lartë të energjise arritur falë teknikave ndërtuese më moderne, ndër të cilat sistemi i kapotës dhe termoizolimit me trashësi 10 cm dhe perdorimi i materialeve më moderne si çatia me ventilim dhe izolim e veshur sipas teknikave më të fundit cotto, shtresat e dyshemesë totalisht me cotto dhe llaç izolues i vecantë: e gjitha për të siguruar privatësinë dhe kohëzgjatjen ndër vite. Kujdes i veçante i është kushtuar zgjedhjes së elementëve të brendshëm si perdorimi i drurit natyral i veshur me llak, pllakat e mermerit në shkallë, pragje dyersh, dritaresh (grila veneciane) dhe dysheme. Në fund sistemet termike autonome garantojnë pavarsinë e çdo njësie. Cilësia e lartë e punimeve italiane dhe vendndodhja në mes të gjelbërimit e pranë liqenit e bëjnë një vend ideal për banim. Mos nguroni të investoni për të ardhmen Tuaj duke banuar në Kompleksin Rezidencial Veneto. Cmimet e apartamenteve fillojnë nga 850 Euro për metër katror.

€ 85,000
100m2
Zyre me qera ne Tirane afer Drejtorise se Pergjithshme te Burgjeve

Te Torre Drin ne Rrugen Abdi Toptani, jepet me qera zyre kati 2 mbi toke. Ambjenti ndodhet ne ne krahun Perendimor te qendres se biznesit me orientim nga Perendimi dhe Veriu. Vendndodhja ne nje qender biznesi ne zone qendrore te Tiranes si dhe pajisje e ambjentit me te gjitha sherbimet e nevojshme (mobilim, internet, instalime eletrike etj) e bejne nje ambjent shume te pershtatshem per cfaredolloj tipologjie zyre dhe jo vetem.

€ 800
64m2
Apartament 3+1 ne shitje ne Tirane afer Hima Travel

Shitet/Jepet me qera apartament në rrugën Muhamet Gjollesha (e përshtatshme edhe për aktivitet privat si zyra, kurse, etj.) Prona ndodhet në katin e dytë të një ndërtese tre katëshe me orjentim nga Lindje-Jug-Perëndim. Ka hyrje (shkallë) personale veç katit tjetër. Përfshirë edhe vendi i parkimit të makinës pranë hyrjes. Prona është në një zonë shumë të mirë të Tiranës, pranë rrugës kryesore dhe institucioneve publike. Ambjenti i brendshëm është i ndarë në një holl rreth 50 metër katror, ambjent gatimi/ngrënie i ndarë, ballkon/verandë të gjerë me orientim nga Jugu, dy dhoma me tualete (të pamobiluara ende me pajisje sanitare) dhe një tualet i tretë i kompletuar me pajisje sanitare. CMIMI I DISKUTUESHEM!!!!

€ 118,000
177m2
Lokal me qera ne Tirane prane TEG

Në rrugën nacionale Tiranë-Elbasan jepet me qera Bar-Restorant i mobiluar. Ambjneti është i përshtatshëm edhe për prenotime e aktivitete si dasma datëlindje etj. Lokali disponon parkim pë makinat dhe verandë.

€ 1,500
1500m2
Apartament 1+1 ne shitje ne Tirane tek Akademia Hollywood

Shtepia ka pamje lindje perendim

€ 130,200
93m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane tek Prokuroria e Pergjithshme

Në qenër të Tiranës në ndërtim të ri 15-katësh shitet apartament në gjendje shumë të mirë. Apartamenti ndodhet në katin e 13-të. Spërfaqja e brendshme është e përbërë nga një korridor i ndarë nga ambjentet e tjera, dy tualete (njëri ditor tjetri në dhomën matrimoniale), një sallon ndenjie ku përfshihet edhe ambjenti i gatimit, dy dhoma gjumi dhe dy ballkone. Apartamenti ka orientim nga Lindja dhe Perëndimi si dhe ka një pamje të gjerë dhe të lirë. Vendndodhja e pronës në një pallat të ri me ashensor, në qendër të kryeqytetit, pranë çdo faciliteti dhe shërbimi publik dhe privat e bëjnë një vend shumë të mirë për banim dhe një mundësi shumë të mirë për blerës potencial. Gjithashtu e pajisur me dokumenta të rregullta pronësie. Mos hezitoni të kontaktoni.

€ 174,000
117m2
Toke ne shitje ne Durres ne rrugen e Plepave

shitet toke prane unazes se re ne durres . toka ka nje shtepi te ndertuar brenda . shitet per vile pasi eshte brenda nje blloku vilash ose per biznese pasi eshte ne rruge .

€ 130,000
230m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane afer Vizion Plus

Shitet apartament 2+1, ne rrugen Don Bosko, kompleksi Vizion Plus, kati i trete, 109 m, me hipoteke. Ngrohje qendrore me kaldaje, AC ne dhomen e ndenjies, mobiljet e guzhines, portmanto, antene satelitore, tende dielli etj. Me dy ballkone dhe drite te bollshme natyrale. Çmimi 100000€.

€ 100,000
109m2
Lokal me qera ne Durres tek shetitorja Taulantia

Ventus Bar & Restaurant është pjesë e kompleksit Ventus Harbor, i cili ndodhet në Shëtitoren "Taulantia" në qytetin e Durrësit. Ventus eshte nje “ toke artificiale” e ndertuar mbi uje. Ai shtrihet ne bregdet me aktivitete rekreative dhe komercale, sic jane baret, kompleksi Sportivi, lokali dasmave. Mirepret ankorimin e anijeve dhe ardhjen e vizitoreve nga deti dhe toka. Ventus eshte bere nje monument i ri per qytetin dhe eshte kthyer ne nje vend peligrinazhi ashtu si amfiteatri, pasi pozicioni perballe qytetit ofron kendin me te mire nga ku mund te sodisesh panoramen e mrekullueshme qe ofron qyteti i Durresit. RE/MAX ELITE perfaqeson me kontrate ekskluzive qiraje nje ambjent prej 255 m2 i cili eshte i pozicionuar i gjithi me pamje nga deti i pershtashem per te gjithe llojet e aktiviteteve. Ambjenti tregtar eshte i pajisur me ceritifikate pronesie (Hipotek).

€ 2,000
255m2
Ndertese ne shitje ne Tirane tek Wisdom University

Në rrugën Medar Shtylla shitet ndërtesë 5-katëshe tërësisht e kompletuar (konvikt) dhe me çertifikatë të rregullt pronësie. Godina disponon 35 apartamente. Sipërfaqja e ndërtesës është rreth 1300 m2 në një tokë 400 m2. Secili nga apartamentet ka të përfshirë një dhomë, një Tualet, një kuzhinë gatimi, ajër të kondicionuar dhe gjatë të gjithë vitit është i dhënë me qera për student. Kjo e fundit e bën një mundësi shumë të mirë investimi duke qenë se në një vit të ardhurat janë rreth 77000 Euro. CMIMI ESHTE I DISKUTUESHEM!

€ 1,400,000
1350m2
Apartament 2+1 me qera ne Tirane prane hotel La Boheme

Jepet apartament me qera ne Bllok. Apartamenti organiyohet ne 2 dhoma gjumi dhe nje dhome ndenjeje. I mobiluar ne meyre bashkekohore ju sjell komoditet e deshiruar. Na kontaktoni per cdo interesim.

E zene
Apartament 1+1 ne shitje ne Lac prane Stacionit te Trenit

Adresa tek Balatori ngjitur me kabllorin ne kat te 2

€ 15,722
50m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Shkoder ne Kiras

2+1 e kompletuR komplet kohet e fundit

€ 41,926
72m2
Apartament 1+1 me qera ne Shkoder afer RTV Rozafa

jepet me qera apartament 1+1 kati i peste i rikonstruktuar teresisht,,apartamenti perbehet nga 1 dhome gjumi, 1 dhome ndenje me aneks me bar banak,, 1 banjo,, 1 balkon,, e koridor,,cmimi 12 000 lek ne muaj,, kontrate minimumi 12 mujore,,adresa Lagja Rus perball me shkollen e muzikes,,,na kontaktoni ATLANTIK - REAL ESTATE,,Rruga: Qemal Dracini

E zene
Apartament 1+1 ne shitje ne Shkoder tek Zona e Dollarit

SHITET APARTAMENT 1+1 kati i peste,,me siperfaqe 56 m2,,apartamenti shitet i mobiluar,,cmimi 3 500 000 lek,,Adresa perball Autoshkolles Bushati,,na kontaktoni ATLANTIK - REAL ESTATE,,,Rruga:Qemal Dracini

€ 27,514
56m2
Apartament 3+1 me qera ne Shkoder prane RTV Rozafa

jepet me qera apartament 3+1 kati i dyte banim,,ndertim i ri,,apartamenti organizohet nga 3 dhoma gjumi,, 1 dhome ndenje e kuzhina,,2 banjo,, 2 balkone,apartamenti pozicionohet ne qender te qytetit,,Rruga:13 dhjetori,,,,cmimi 30000 lek ne muaj,,ATLANTIK - REAL ESTATE,,Adresa Rruga Qemal Dracini

€ 236
130m2
Apartament 2+1 me qera ne Shkoder afer Antena Nord

Jepet me qera apartament 2+1 ndertim i ri me siperfaqe 104 m2 ,zona Qender,apartament i mobiluar,kati i katert,cmimi 200 euro ne muaj,,ATLANTIK - REAL ESTATE,,Adresa Rruga Qemal Dracini

E zene
Apartament 3+1 ne shitje ne Shkoder prane Xhamise se Madhe

SHITET APARTAMENT 3+1 ME SIPERFAQE 130 M2 ,,Apartamenti eshte ndertim i ri,,pozicioni lindje-perendim,,kati i katert banim,,cmimi 600 euro/m2,,,ATLANTIK - REAL ESTATE,,,Adresa:rruga Qemal Dracini

€ 78,000
130m2
Dyqan ne shitje ne Shkoder prane Antena Nord

SHITET NJESI TREGTARE(Dyqan) me siperfaqe 50 m2,,,cmimi 2800 euro/m2,,momentalisht bar-cafe me klientele te konsoliduar,,ATLANTIK-REAL ESTATE,,Rruga Qemal Dracini Shkoder

€ 140,000
50m2
  • Faqe 1 nga 2
Arkivi i pronave