Arkivi i pronave » 2016-02-19/2016-02-19

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Apartament 1+1 ne shitje ne Shkoder ne Parruce

Shitet nje apartament 1+1 me sip 62 m2 kati V. Apartamenti eshte i restauruar dhe ndodhet perballe autoshkolles Bushati. Apartamenti perbehet nga: -1 dhome gjumi -1 kuzhine -1 banjo -1 koridor -1 ballkon Cmimi 32,000 miljon Bulevardi SKenderbeg Shkoder.

€ 23,000
62m2
  • Faqe 1 nga 1
Arkivi i pronave