Arkivi i pronave » 2016-02-01/2016-02-01

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Apartament 1+1 ne shitje ne Tirane tek Klodi Market

Apartamenti ndodhet ne kompleksin derveni. Kati 1 pare banimi. Pallati ndodhet 5 minuta nga kombinati dhe 5 minuta nga yzberishti.

€ 31,000
55m2
  • Faqe 1 nga 1
Arkivi i pronave