Arkivi i pronave » 2016-02-01/2016-02-31

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Shtepi me qera ne Vlore prane Stadiumit Flamurtari

shtepi private e arreduar me te gjitha mobiljet, afer stadiumit Flamurtari. 5 min larg ndaleses me te afert e autobuzave te linjes, 10 min nga universiteti, 15 min nga deti. Me qera vetem per kohe te shkurtra. çmimi i negociueshëm.

€ 15
50m2
Garzoniere ne shitje ne Tirane prane Kishes Rruga a Paqes

Apartamenti eshte garsoniere me siperfaqe 33.1 meter katror ku nuk eshte perfshire siperfaqja e perbashket (pra shkalla). Apartamenti eshte i pajisur edhe me nje rezervuar uji 5oo litersh me pompe te vecante. Shkalla eshte e pajisur me ashensor.

€ 28,050
33m2
Papafingo ne shitje ne Tirane afer Kishes Rruga a Paqes

apartamenti eshte me pamje nga mali i Dajtit , pra nga lindja. ne siperfaqen e deklaruar nuk eshte perfshire siperfaqja e perbashket, pra korridori i shkalles. kati i tete me ashensor. pallati eshte ndertuar ne 1999.

€ 68,000
80m2
Apartament 1+1 ne shitje ne Shkoder ne Parruce

Shitet nje apartament 1+1 me sip 62 m2 kati V. Apartamenti eshte i restauruar dhe ndodhet perballe autoshkolles Bushati. Apartamenti perbehet nga: -1 dhome gjumi -1 kuzhine -1 banjo -1 koridor -1 ballkon Cmimi 32,000 miljon Bulevardi SKenderbeg Shkoder.

€ 23,000
62m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Durres plazh sektori Iliria

Apartamenti eshte 2+1 ka dy dhoma ,nje sallon bashke me kuzhine,dy banjo dhe tre ballkone .Lagja 13 ne plazh ,sektori Iliria siparfaqja e apartamentit 95.87 m2. Cmim eshte 40000 euro .Me dokumenta te rregulleta.

€ 40,000
96m2
Toke dhe shtëpi ne shitje ne Elbasan brenda Unazes
€ 130,000
200m2
Apartament 2+1 me qera ne Tirane tek shkolla Jeronim De Rada

Apartament me pamje te kendshme dhe me siperfaqe te bollshme. Apartamenti ka nje kuzhine dhe eshte pjeserisht i mobiluar.

E zene
Apartament 2+1 ne shitje ne Susanj tek Vila Antivari

SHITEN HYRJE PALLAT I RI NE BAR MALI I ZI GARSONIERE 49m2, 1+1 60m2, 2+1 75m2, 3+1 150m2. APARTAMENTI ndodhet ne nje zone shume te preferuar prane plazhit. Cmimi 1750 euro m2 deri ne 2000 euro m2 ne varesi te katit. cmimi eshte inegociueshem ne varesi te menyres se pagese. ADRESA : AGJENSI IMOBILIARE VISION , SHKODER PRANE KINEMA MILENIUM

€ 131,250
75m2
Apartament 1+1 ne shitje ne Tirane tek Klodi Market

Apartamenti ndodhet ne kompleksin derveni. Kati 1 pare banimi. Pallati ndodhet 5 minuta nga kombinati dhe 5 minuta nga yzberishti.

€ 31,000
55m2
  • Faqe 1 nga 1
Arkivi i pronave