Arkivi i pronave » 2016-01-09/2016-01-09

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Apartament tek konviktet e inxhinierise se ndertimit

Jepet me qera apartament i pershtatshem per dy persona.

E zene
Apartament tek rruga Njazi Meka

Jepet apartament me qera i mobiluar pas Fakultetit te Mjeksise. Apartamenti eshte i mobiluar dhe me te gjitha elektroshtepiaket.

€ 142
60m2
  • Faqe 1 nga 1
Arkivi i pronave