Arkivi i pronave » 2016-01-02/2016-01-02

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Garzoniere prane QSUT

Jepet me qera Garzoniere tek Rruga Selaudin Zorba. I pershtatshem per studente,

E zene
Garzoniere ne rrugen Gaqo Tashko

Jepet me qera Garzoniere ne rrugen Gaqo Tashko prane shkolles Bajram Curri.

E zene
Apartament afer trekendeshit

Jap me qera shtepi private me oborr, ne lagjen numer 13, vetem 50 metra larg nga Trekendeshi. E pershtatshme per familjare dhe studente.

E zene
Apartament me kuzhine te kompletuar

Jap me qera ne katin e gjashte te banimit me ashensor nje apartament me siperfaqe 70 metra katrore me kuzhine te kompletuar. Apartamenti ka 2 dhoma, 1 banjo, ballkon.

€ 118
70m2
  • Faqe 1 nga 1
Arkivi i pronave