Arkivi i pronave » 2016-01-01/2016-01-31

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Vile me qera ne Shkoder prane Stacionit te Trenit

Jepet me qera nje shtepi private dy kateshe e pa banuar asnjehere. E ndertuar me cilesi shume te mire, me sistem ngrohje me kaldaj, e mobiluar me stil modern, ka oborr te madh i cili sherben si parking, ne oborr ka edhe nje dhome tharje rrobash. Shtepija perbehet nga: -kati pare: -2 dhoma gjumi -sallon i madh -kuzhine -2 banjo - kati i dyte: -2 dhoma gjumi -sallon i madh -kuzhine -1 banjo - ballokon Kati I dyte eshte komplet ne vete prandaj kjo gje jep mundesin qe shtepija te banohet nga dy familje. cmimi €600 ne muaj komplet

€ 600
250m2
Apartament 1+1 ne shitje ne Velipoje pas Mojito Disco Club

Shitet apartament 1+1 ne Kompleksin Fishta Velipoje. Apartamenti eshte i arreduar dhe ofron pamje te mrekullueshme te perendimit nga deti. Bulevardi Skenderbeg Shkoder.

€ 50,000
70m2
Apartament 2+1 me qera ne Shkoder tek Kinema Millenium

Jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 80 m², i cili ndodhet ne katin e III te nderteses perballe kinema Millennium. Apartamenti ofron nje pamje te mrekullueshme te qytetit te Shkodres nga ballkoni i tij. Apartamenti eshte i mobiluar me stil modern dhe perbehet nga: - 2 dhoma gjumi - sallon - kuzhine - koridor - banjo - ballkon

E zene
Apartament 2+1 ne shitje ne Shkoder tek Kinema Millenium

Shitet apartament 2+1me siperfaqr 80 m2, i cili ndodhet ne katin III te nderteses perballe Kinema Millennium. Apartamenti ofron nje pamje te mrekullueshme te qytetit te Shkodres nga ballkoni i tij. Apartamenti eshte i mobiluar me stil modern dhe perbehet nga: -2 dhoma -sallon -kuzhine -banjo -ballkon Bulevardi Skenderbeg, ndertesa albtelecom Shkoder

€ 60,000
80m2
Vile me qera ne Shkoder prane Kishes Franceskane

Jepet me qera shtepi njekatshe . Shtepija ndodhet ne rrugen Gurakuqi ne nje zone shume Te mire te qytetit Te Shkoders dhe eshte e areduar me shume stil. Shtepija perbehet nga: - 3 dhoma gjumi, - 2 banjo, - 1 kuzhine me oxhak - 1 sallon me oxhak, Per cdo informacion mund Te na kontaktoni ne: Bulevardi Skenderbeg, ndertesa Albtelekom.

€ 300
150m2
Apartament 1+1 ne shitje ne Sarande tek Disko Mango
€ 40,000
65m2
Apartament 2+1 me qera ne Shkoder prane Kinema Millenium

Jepet me Qera nje Apartament 2+1 ne katin e III perballe telekomit. Apartamenti eshte I kompletuar me shume stil dhe perbehet nga : - 1 dhome gjumi - 1 sallon - 1 kuzhine - 1 ballkon - 1 koridor - 1 banjo Cmimi 200 euro ne muaj Bulevardi Skenderbeg, ndertesa Albtelecom

E zene
Toke ne shitje ne Shkoder tek Sheshi Kryepazar

Shitet toke e hipotekuar rreth 6000 m2 qe mund te ndahen 4000 m2 dhe ne 2000m2 . toka ndodhet ne hyrje te qytetit te Shkodres prane ish Doganes, ka hyrjen nga rruga kryesore. Per me shume informacion mund Te ba kontaktoni ne inbox ose ne: Bulevardi Skenderbeg, ne ndertesen Albtelecom Shkoder

€ 1,320,000
6000m2
Vile ne shitje ne Shkoder ne lagjen Kiras

Shitet nje vile 3 -kateshe me sip 450 m2. Shtepija eshte ne nje zone shume Te mire dhe Te qete ne qytetin e Shkoders, ajo eshte e rrethuar me nje oborr Te madh I cili eshte I mbushur me agrume. Shtepija perbehet nga 12 dhoma, 3 banjo.

€ 300,000
450m2
Lokal Lloto + R ne shitje ne Tirane prane shkolles Myslym Keta

SHITET LOKAL BAR KAFE LLOTO+RIMBUSHJE CELULAR DHE DIGITAL, te kompletuara totalisht, sip.totale e te dyja ambienteve eshte 67m², pune e ngritur, dokumenta te rregullta. 1500 E/m² I diskutueshem Adresa: Rr.”Llambi Bonata”, Kombinat.

€ 100,500
67m2
Dyqan ne shitje ne Tirane i pershtatshem per cdo aktivitet

Apartament 1+1 i pershtatshem dhe per zyre biznesi. Kati i pare. 55 m2, 1900 €m2, adresa rruga irfan tomini.

€ 104,500
55m2
Toke ne shitje ne Tirane tek Qendra Boterore Bektashiane

Toka ndodhet ne nje zone piktoreske ne rrugen Agush Gjergjevica mbrapa liqenit te farkes ... Dokumentat te rregullta ... e pershtatshme per Vila magazina e tjere

€ 393,058
500m2
Apartament ne Kryqezim

300 m mbi Gjimnazin Partizani shitet Apartament 2+1, ne kryqezimin e rrugeve "Riza Cerova" me "4 Deshmoret" ne katin e 9-te te Banimit. Apartamenti ka pamje nga Jugu.

€ 98,800
104m2
Apartament 3+1 ne shitje ne Shkoder pas Kinema Millenium
€ 78,000
134m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane prane Ministrise se Mbrojtjes

Shtepia ndodhet ne katin e dyte te nje pallati 5 katesh parafabrikat, buze rruges kryesore dhe ka certifikate te rregullt pronesie. Apartamenti eshte i parregulluar. Apartament 2+1

E shitur
Apartament prane lokal FIRST tek Kullat

Apartament 1+1 tek KULLA 1 Jeshile, 71 m2, numer 44, Kati 9.

€ 71,000
71m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane tek Irfan Tomini

Shes apartament me çertifikate pronesie, 2+1, paradhome, me sip 106m2. Cmimi eshte 70 000 Euro i pamobiluar.

€ 70,000
106m2
Garzoniere ne katin e pare

Jepet me qera kati i pare i nje shtepi private.

E zene
Apartament tek Tefta Tashko

Jepet me qera prane apartament prane Ministrise se Jashtme, ne katin e dyte, me ashensor dhe i mobiluar ne menyre bashkohore.

E zene
Apartament tek konviktet e inxhinierise se ndertimit

Jepet me qera apartament i pershtatshem per dy persona.

E zene
  • Faqe 1 nga 2
Arkivi i pronave