Arkivi i pronave » 2016-01-01/2016-12-31

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Garzoniere me qera ne Tirane tek Ali Visha

Tek rruga Ali Visha, e pershtatshme per 3 persona, me aneks dhe kondrabufe.

E zene
Apartament 2+1 ne shitje ne Elbasan

Shitet Apartament 2+1 ne Elbasan. Pervec organizimit ne 2+1 ka dhe nje dhome tharje + dy tualete + nje ballkon. Ndodhet ne katin e 8, pallat i ri me ashensor.

€ 60,000
107m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane ne Blevardin Gjergj Fishta

Shitet apartament 2+1 në Bulevardin Gjergj Fishta me sipërfaqe të brendshme 106 m2. I organizuar në një dhomë ndenjeje me kuzhinë të përbashkët, në dy dhoma gjumi, një tualet dhe një ballkon. Apartamenti ka dhoma të plota (katrore) me hapësira të mëdha. Ndodhet në katin e tretë të një pallati 9 katësh në një zonë mjaft të preferueshme të kryeqytetit ku të gjitha facilitetet janë pranë. Orientimi është mjaft i favorshëm, jug-perëndim - perëndim, gjë që sjell ndriçimin, gjatë gjithë ditës, nga dielli.

€ 84,800
106m2
Ambjent biznesi ne shitje ne Durres

GODINA ESHTE 5 KATESHE E PAJISUR ME TE GJITHE DOKUMENTACIONIN E DUHUR DHE ESHTE E PERSHTATSHME SI PER BANIM ASHTU DHE PER BIZNES. CMIMI ESHTE I DISKUTUESHEM. KA PAMJE TE MREKULLUESHME SI NGA DETI DHE NGA QYTETI. ESHTE PRANE VILES SE ZOGUT.

€ 400,000
1240m2
Toke ne shitje ne Elbasan

Toke truall 510 m2 dhe karabina me siperfaqe ndertimi: 100 m2, e hipotekuar. Me hipoteke, ne lagjen Skenderbej. Cmimi i diskutueshem.

€ 32,000
510m2
Apartament 1+1 ne shitje ne Qerret

Ne fshatin turistik ne Qerret, shitet apartament i pershtatshem per shtepi pushimi. Shtepia ka ne perberje te tij edhe nje verande te kendshme teper te pershtatshme per te pire kafene e mengjesit prane freskise se plazhit te Qerretit e larg zonave me teper te urbanizuara. Ai ndodhet prane Laguna Blu ne mes te gjelberimit.

€ 67,000
75m2
Ambjent biznesi me qera ne Tirane tek rruga Mine Peza

Kati i dyte mbi autobuzin e rinasit. Parket dhe dy banjo bashkekohore

€ 800
140m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Perrenjas
€ 31,445
67m2
Toke ne shitje ne Tale

Shitet 3000m toke are me çertifikat pronesie prane Rr: Sokol Olldashi Tale.Lezhe Toka sherben per cdo lloj aktiviteti. eshte i diskutushem.

€ 120,000
3000m2
Apartament 1+1 ne shitje ne Elbasan
€ 23,583
65m2
Toke ne shitje ne Tirane ne rrugen Reshit Collaku
€ 24,212
280m2
Dyqan me qera ne Tirane 5 minuta larg bar Artisti ne Unazen e Re

5 minuta larg bar Artisti tek Unaza e Re.

€ 400
100m2
Dyqan me qera ne Tirane tek Unaza e re tek Astiri

Tek Astiri i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti.

€ 236
30m2
Dyqan me qera ne Tirane tek Astiri ne rrugen Aleksandri i Madh

Tek Astiri, me hapesire te madhe sa per 3 dyqane.

€ 314
100m2
Dyqan me qera ne Tirane tek rruga Teodor Keko

I pershtatshem per depo apo per magazine.

€ 354
160m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane tek Rruga Bardhyl

Pallat ekzisues, kati 2.

€ 55,000
70m2
Apartament 1+1 ne shitje ne Shkoder ne Mjede

osht e mer

€ 35,000
80m2
Njesi biznesi ne shitje tek rruga mihal bego lagjia kastriot

Rruga Mihal Bego Lagjia Kastriot, ndertese dy kateshe, kati 1 dyqan, kati 2 shtepi banimi. Cmimi i diskutueshem. Me hipoteke.

€ 200,000
380m2
Apartament 2+1 ne shitje lagjia 18 durres

Lagjia 18 Durres, kati 4, parafabrikat, e rregulluar, e mobiluar. Me hipoteke.

€ 45,000
75m2
Apartament 1+1 me qera tek nisheraku

Tek NISHERAKU, pallat e reja, kati 3, e mobiluar.

€ 236
55m2
  • Faqe 1 nga 34
Arkivi i pronave